• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Zupelnie nieodpowiedzialni separatyzm Katalonii bylby pierwszym krokiem do rozwalenia Unii i haosu w Europie. Dosc juz przetrwalismy,dwie parszywe,rujnujace wojny,mysle ze wreszcie wyciagnelismy odpowiednie wnioski.Stwierdziła też, że rządy prawa są nie tylko kompetencją krajów, ponieważ sądy państw członkowskich muszą przestrzegać prawa UE. - Oznacza to, że jeśli jeden krajowy system wymiaru sprawiedliwości jest zepsuty, to cały system UE jest zepsuty - powiedziała.

- System sądowniczy w UE przypomina łańcuch bożonarodzeniowych lamp. Kiedy ktoś gasi w jednej światło, inne lampki nie świecą się i łańcuch jest ciemny - dodała.
o jaka jedność grupy wyszehradzkiej :) tak PIS chwali się tą spójnością jako sukces Polskiej dyplomacji a tu kolejny raz fiasko. Przypomnijmy głosowanie za Tuskiem, sprawa pracowników delegowanych, teraz sprawa praworządności, tylko odnośnie imigrantów ta grupa z polską współpracuje.Ie czytasz nic poza ich gadzinówkami? Walka z wyłudzaniem VAT to projekt europejski, przylacza.com.pl/usuwanie-awarii-wodociagowych-w… wprowadzony w niektórych państwach już przed Polską. W Polsce zaczęło go realizować PO. Kamienice wyłudzano tak samo za PO a obecna komisja żadnej dla ludzie nie odzyskała, bo interesuje ją tylko polityczna walka. Wiem, co piszę, bo wśród najbliższych 3 kamienice, w których mieli mieszkania nielegalnie przejęto. Mieszkania jak na razie drożeją a za PO taniały. +500 to jedynie pożyczka, za którą PiS kupuje wyborców, a dzieci, które zachęcone tą kasą dziś się urodzą, jak dorosną będą ją musiały spłacać z odsetkami. Takie są fakty, wystarczy poczytać i samodzielnie pomyśleć.przylacza.com.pl/usuwanie-awarii-kanalizacji/
Ta wypowiedź komisarz wpisuje się w toczącą się od kilku miesięcy debatę na temat warunkowości, czyli uzależnienia wypłacania środków z budżetu UE od spełnienia określonych wymogów.

"Lepsze respektowanie praworządności" znalazło się w programie prac Komisji Europejskiej na 2018 r., który został zatwierdzony dosłownie kilka dni temu. Komisja Europejska wszczęła procedurę na rzecz praworządności w Polsce już w styczniu 2016 r. Bezpośrednim powodem były zmiany forsowane przez PiS w Trybunale Konstytucyjnym. Postępowanie wciąż jest w toku, a dochodzą do niego kolejne elementy, jak na przykład reforma sądownictwa.

Nie możesz dodać komentarza.