• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Zatrzymany w piątek wieczorem w miejscowości Marsta mężczyzna w 2014 roku starał się w Szwecji o prawo stałego pobytu. W czerwcu 2016 jego wniosek został odrzucony, a w grudniu miał on dobrowolnie opuścić kraj. W lutym 2017 sprawa została przekazana policji.

Jak przekazał Jan Evensson ze sztokholmskiej policji, 24 lutego mężczyzna był poszukiwany przez policję, ale nie udało się go odnaleźć. - To była jedna z 3 tysięcy spraw o przymusowym wydaleniu, jakimi zajmujemy się w naszym regionie. Podobnych spraw jest 10 tys. w całym kraju - powiedział Evensson.

wp
Według policji 39-letni Uzbek okazywał swoje sympatie dla organizacji terrorystycznych, m.in. popierał Państwo Islamskie.Miał dobrowolnie opuścić kraj ? Co za kpina ! Powinien być Ilu Polaków zginie dzisiaj ( w niedzielę ) na drogach ? Ilu będzie rannych i ilu z tego zostanie kalekami ? Ilu kierowców będzie pijanych lub naćpanych ? Może szanowni pseudo chrześcijanie zajmijcie się sowimi bandytami. Szwedzi dadzą sobie radę bez waszego fałszywego i przemądrzałego współczucia.zatrzymany w areszcie do czasu questran.soup.io/
aristocort.soup.io/
naltrexona.soup.io/
zomig.soup.io/
zebrania kompletu do deportacji i KATAPULTA ! Tak kiedyś robiono w RFN jak była NRF-em i wstawiali MIŚKA do paszportu !

Policja podała także skąd pochodziły cztery śmiertelne ofiary zamachu. Byli to obywatel Belgii oraz Wielkiej Brytanii. Pozostałe dwie osoby to Szwedzi.

Nie możesz dodać komentarza.