• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Petru wyjechał w momencie, kiedy nic takiego się nie działo, poza tym, że protestujący wymieniali się na posterunku. Będzie potrzebny w przyszłym tygodniu, bo wtedy będą miały miejsce zdarzenia o wadze, wymagającej obecności przywódcy Nowoczesnej.
Kijowski znalazł się w potrzasku, zastawionym na niego przez PiS. Zgodnie z nowymi przepisami alimentacyjnymi może wylądować w więzieniu. Spłata jego długu jest w tej chwili najważniejszą sprawą. Wrzucając pieniądze do skrzynki KOD-u mówię: „Chłopie weź te pieniądze dla siebie i spłać swój dług, bo jesteś nam potrzebny z mikrofonem w dłoni, a nie za kratkami.”A tak przy okazji w „temacie” moralności elit.Kochani katolicy dlaczego kradniecie i zatrudniacie na umowach śmieciowych też katolików. Teraz w ramach katolickiego państwa okradanie z VAT to też grzech.Zacznijcie porządkowanie świata od siebie.10 przykazań wyżej podnosi poprzeczkę niż świecka konstytucja ,którą olewacie.Ziobro już bokami robi aby patologie w kraju katolickim likwidować ale nie ma poparcia proboszczów bo mit Janosika co to kradnie i rozdaje dalej żywy.Choć skończył za ziobro resocjalizowany.Tak sobie myślę,że Kijowski swoją prowokacyjną postawą spowoduje nawrócenie katolików na drogę cnoty aby nie byli jego naśladowcami w grzechu. Oby nie było zawracanie Wisły kijem.Bo kradzione nie tuczy co poznać po obliczu rozmówcy.Już bardziej zepsutych ludzi jak Kaczyński i jego ekipa trudno sobie wyobrazić.Próbujemy się oszukiwać,że to nie jest sytacja podobna do tej jaka była w Niemczech na przełomie lat 20/30 ubiegłego wieku.Gdyby nasze państwo nie było członkiem UE to wióry by się już dawno posypały.Mało kto w PiSie szanuje UE ale za to bardzo szanują kasę z UE.Co za obłuda.I naród się na to zgodził.Nie oznacza to jednak,że opozycja nie powinna trzymać się przyzwoitych standartów.Podzielam zdanie gospodarza,że ci ludzie powinni się wycofać albo zostać usunięci .Zwłaszcza Kijowski,który najnormalniej „rżnie głupa” .Petru to człowiek,który nie ma wyczucia sytuacji albo jest skrajnie głupim egocentrykiem a Kijowski jest po prostu oszustem.Obydwaj powinni odejść.Nie chciał bym się wypowiadać na temat pana Kijowskiego, bo sprawa jest jednoznaczna. Natomiast co do Petru (gość zupełnie mi obcy politycznie), to już bym mocno polemizował. Niestety przyszedł do nas z Zachodu zupełnie aberracyjny zwyczaj, że premier, szef czy wódz musi koniecznie być na miejscu jakiegoś ważnego wydarzenia (katastrofa, powódź czy inne testowy.poutineworld.net/    
nieszczęście), gdzie najczęściej przeszkadza i czyni niepotrzebne zamieszanie.
W dobrze funkcjonującej organizacji, tak politycznej jak i gospodarczej, szef nie musi i nie powinien być wszędzie i w każdym miejscu, bo jeśli tak czyni to znaczy, że organizacja nie działa należycie, albo jest to struktura testowy.solideblog.com/ niedemokratyczna czy wręcz autokratyczna. Jeśli więc media dworują sobie z Putina, że musi być w każdym miejscu, by o wszystkim decydować, to nie wypada jednocześnie krytykować Petru, że nie zachowuje się jak Putin.

Nie możesz dodać komentarza.