• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Po pierwsze KOD jest w kategorii NGO, czyli do odstrzału, pardon, poddania kontroli rządu BeSzydło.
Po drugie, wyraźna nieporadność w finansach. Przecież Kijowski jako że nie jest miliarderem Trumpem i kwota 90 tys zł nie pokrywa kosztu sprzątania Trumpowego boeinga przez miesiąc, więc powinien otrzymywać stosowną gażę, do tego dochodzi komplikacja z rozliczeniem jego alimentów.
Po trzecie, jak opisuje prof. Hartman na blogu, jest sprawa sporu, czyli karczmy w zarządzie, zaniedbano rejestrację, co opóźniło wybory, itp. Czyli polskie gospodarowanie.
Po czwarte, walkę z prezesem i jego falangą trzeba scentralizować (demokratycznie, haha) i scementować. Albowiem z PiS się robi przemysł z rozbudowanymi finansami, bojówkami w sensie ścisłym i nie tylko, oraz z metodami nacisku administracyjnego. Partyzantka KOD musi wyjść z lasu i poddać się partii. A partii jest co najmniej trzy. Powinny się one zjednoczyć, mogą to zrobić w budynku Politechniki. Musi być jeden wódz, a nie Petru w jedną, Schetyna w drugą, Kijowski w trzecią ciągnie strone, a Kosiniak-Kamasz to pies! Triumwirat nawet w starożytnym Rzymie długo się nie utrzymał. Musi być Caeser, który będzie ściągał cugle partyjne i wygrywał batalie. Szczególnie w polskiej kulturze politycznej wypełnionej skłonnością do kłótni i nielojalności. I jak Caeser zostawi okupację prezydium sejmu swoim legionistom, to może się udać na sylwestra gdzie chce. Ale Petru jeszcze nie jest Caesarem. I nie ma pewności, czy nim zostanie. ani nie uchodzi bekarnie, nawet wyjazd do Portugalii, czy pokrętne finanse. Mógł też wszakże napisać – ogary poszły w las.
Chodzi mi o to, że jako „przegrany zwolennik Trzeciej RP (przy nadziei)” powinien bronić Petru i Kijowskiego przed watahami IV RP. Tłumaczyć ich, łagodzić krytykę, co najwyżej doradzać jak wyjść możliwie najłagodniej z kryzysu. Wszak oni dwaj byli Jego nadzieją. Czy ma kogoś, kto ich zastąpi w krótkim czasie? Chyba nie, w każdym razie nie pisze o żadnym kandydatkach/-tach na ich miejsce/a.
Bo oprócz zwolenników III RP i jej bezwględnych wrogów jest morze czerwi, miliony ciemnego ludu. Oni mogą sobie Kijowskiego i Petru wyobrażać przeróżnie. To ich wyobrażenia idzie walka, o wizerunki naszych „nadziei”. Bo inaczej to pozbyć się złudzeń (d. nadziei) i rzucić w ramiona PiSiaków. U katolików pazerność to normalność w ramach grzechu pierworodnego.Jak dają to bierz zamiast co łaska lub niech Bóg wynagrodzi.Już Rydzyk pokazał zachłanność na wdowi grosz rzekomo w celu ratowania stoczni.Posłowie PiS domagają się podwyżek diet bo inaczej będą brali łapówki.Bóg daje życie i zabiera ale dlaczego proboszcz bierze kasę za pochowek nie z winy zmarłego.Faktura dla Watykanu usprawiedliwiona.Tak sobie myślę,że alimenciarz i prokurator stanu wojennego to czarne owce każdej społeczności. Jakie społeczeństwo takie elity czyli owce.Dla kasy warto być księdzem lub politykiem w ramach dziesięciny naiwnych wyborców.Nie tylko cysorz ma klawe życie ! Jak oni wyliczyli ten kuriozalny ryczał. Ta końcówka 0,50 zł jest genialna. Normalny szef nie sypia z mosquitoen.blogspot.com/
orgcoclas.blogspot.com/
asystentkami kiedyś nazywanymi sekretarkami nie mówiąc o czasach rewolucyjnej czujności po wywołaniu puczu.

Nie możesz dodać komentarza.