• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Kaczyński już przemyślał, zakłada własną UE.
Waszczykowski organizuje w Warszawie w poniedziałek szczyt szefów dyplomacji większości państw unijnych w sprawie Brexitu.
Szczyt organizowany jest w kontrze do dzisiejszego spotkania szóstki szefów MSZ Niemiec, Włoch, Belgii, Holandii, Luksemburga i Francji.
Szef nie mojej dyplomacji rozesłał rano za pośrednictwem polskich ambasad zaproszenie do szefów dyplomacji krajów UE, którzy nie zostali zaproszeni na zorganizowany przez szefa niemieckiej dyplomacji Franka Waltera Steinmeiera, szczyt państwa założycielskich UE. Zaproszenie zostało skierowane do ministrów spraw zagranicznych lub ich zastępców.
Szef dyplomacji wykonuje zamiar cwaniaczka, który postanowił pogrywać przy okazji Brexitu na „nie zaproszonych”
   
   www.blogigo.com/escape/dzia-anie/1/

Głupota jak mgła smoleńska snuje się z głów tych małostkowiczów, cwaniaczków pod publiczkę, dyplomatów-samozwańców typu „ja wam pokażę”.
Coś mi się widzi, że szkodnictwo unijne, to nie jest specjalność tylko GB. Wytęskniona mocarstwowość w Umęczonej rozkwita, dobra na wszystko jak okowita, rośnie, prosperuje, ma się doskonale – wykonywać hopsztosy, bez żadnego ale. Tako rzecze Prezes – bez żadnej zwłoki, zobaczycie jak Angela pójdzie za mną w podskoki.

Nie możesz dodać komentarza.