• Wpisów: 97
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:58
  • Licznik odwiedzin: 49 885 / 3494 dni
 
arkaszka
 
71Arecki: Sadze, ze sprawa rzekomej odpowiedzialnosci Tuska, Komorowskiego i rzadu za Smolensk (osobiscie sadze, ze 100 % odpowiedzilnosci lezy po stronie Kaczynskich) powinna byc pozytywnie rozegrana przez te ekipe podczas przyszlych wyborow. Powinny pojawic sie po prostu afisze mowiace o tym, ze jesli wybierzemy Kaczynskiego i PiS to, oni beda sie mscili za niezawinione winy na wszystkich wokol z Tuskiem, Komorowskim, Arabskim i Kopacz na czele. Trzeba tylko wymyslic dobre haslo i do tego jakis obrazek, albo pytanie, np. Czy chcesz Polski rzadzanej przez zadne krwi wsciekle bestie? Dla mnie oboz Pisu to wlansie takie krwawe bestie bez skrupolow, bez wstydu, bez zahamowan. Jendym slowem ludzka czern!Tu smarują wazeliną a u Hartmana Wojciech K. Borkowski pisze z dystansu.
” Polska w roku 2012 jest krajem bez tożsamości , pozbawionym suwerenności ekonomicznej i politycznej. Rosja jest krajem wolnym. Nawet w swoim szaleństwie. Udawanie, że jest inaczej , to samozakłamywanie się i bajdurzenie ku pokrzepieniu serc.
Historyk brytyjski twierdzi, że „Polacy nigdy w swojej historii nie mieli lepiej”, a ja twierdzę , że Polacy są najbardziej zniewoleni w swojej historii.
Pozbawieni są rzeczywistej kontroli nad bankami , nad przemysłem, nad energetyką , nad siecią wielkich sklepów , czyli są krajem skolonizowanym w nowoczesnym stylu XXI wieku. Polacy są zniewoleni odsetkami , fanklimy.spyuser.com    
klima.nhit.pl    
czyli niewolniczymi opłatami obsługi własnych długów. Pozbawieni są majątku narodowego , a z horendalnymi długami.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego